O mnie

Szukając siebie, swojej drogi, doszłam do takiego miejsca w życiu, gdzie (rozumiem) zaczęłam się przyglądać jak wszystko jest ze sobą połączone, i jak jest to bardzo ważne i istotne życiu.

Ciało-umysł,
świadome -nieświadome,
dobro-zło,
światło-cień…

Jedno nie może istnieć (funkcjonować) bez drugiego, są ze sobą związane, połączone…

Połączenie z ciałem znalazłam w Analizie Bioenergetycznej Lowena. To był klucz, który po otworzeniu drzwi dał mi możliwość wglądu do dalszego rozwoju. Połączenie z naturą dały mi podróże, które zaprowadziły aż do Kolumbii. Z przyjaciółmi połączyłam się po trudnej i ciężkiej chorobie. A połączenie z autentycznością znalazłam w tańcu.

Prywatnie jestem żoną i mamą 2 dzieci, które są jednymi z najlepszych nauczycieli, jakich mam na swojej ścieżce.

Moje wykształcenie:
mgr psychologii, absolwentka WSFiZ w Warszawie, oraz ukończyłam 4-letnie szkolenie psychoterapii w nurcie Analizy Bioenergetycznej Aleksandra Lowena – szkolenie podyplomowe prowadzone we współpracy Międzynarodowego Instytutu Analizy Bioenergetycznej w Nowym Jorku, NIBA w Niemczech i Fundację Dr Aleksandra Lowena w USA wg programu akredytowanego przez IIBA w Szwajcarii. Aktualnie jestem w procesie certyfikacji na CBT (ang. Certified Bioenergetic Therapist). Jestem certyfikowanym Providerem TRE®  – prowadzę sesję indywidualne TRE® oraz zajęcia grupowe TRE®. Jestem też certyfikowaną absolwentką kursu psychoterapii tańcem i ruchem DMT, Polskiego Instytutu Terapii Tańcem i Ruchem. Moją pracę poddaję stałej superwizji w nurcie Analizy Bioenergetycznej.